MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11107289
*
nr 1110 7289
Byrå
Teak, längd: 80 cm, djup: 44 cm, höjd: 115 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:48:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 09:46:08
1
1.500 kr
17/5 19:13:49
2
1.200 kr
17/5 19:13:49
1
1.300 kr (Budbetjänt)
21/5 19:39:48
2
1.500 kr
21/5 19:39:48
1
1.500 kr (Budbetjänt)
22/5 14:56:55
3
1.800 kr
22/5 16:32:19
4
1.800 kr
22/5 16:32:19
3
1.800 kr (Budbetjänt)
22/5 16:33:16
4
1.900 kr
22/5 16:39:28
3
2.000 kr
22/5 16:44:36
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22
-
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24
-
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 7289
Byrå
Teak, längd: 80 cm, djup: 44 cm, höjd: 115 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 09:46:08 | 1 | 1.500 kr |
17/5 19:13:49 | 2 | 1.200 kr |
17/5 19:13:49 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
21/5 19:39:48 | 2 | 1.500 kr |
21/5 19:39:48 | 1 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
22/5 14:56:55 | 3 | 1.800 kr |
22/5 16:32:19 | 4 | 1.800 kr |
22/5 16:32:19 | 3 | 1.800 kr (Budbetjänt) |
22/5 16:33:16 | 4 | 1.900 kr |
22/5 16:39:28 | 3 | 2.000 kr |
22/5 16:44:36 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22 -
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24 -
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01